| catalina_2560 a întrebat:

Salut.Imi puteti spune va rog ce s-a intamplat in episodul special de Paste din Pariu cu viata? Va rog frumos. Funda.big grin

4 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Te poti uita pe Voyo

| Cristina98A a răspuns:

Vlad a trecut cu bine peste operatie si s-a intors la scoala. Nadia a venit in vizita la scoala unde invatase si ea si a marturisit ca pe vremea cand invata acolo era indragostita de Vlad dar nu indrazneste sa ii fure prietenul celei mai bune prietene. Dima i-a cerut bani Sarei ca sa se duca cu avionul de Paste la Chisinau la mama lui, dar Sara i-a zis ca nu are sa ii dea, dar in ziua de Pasti a adus-o ea pe mama lui la Bucuresti si i-a facut o surpriza. Anca a fost cu ideea sa mearga toti sa ia Lumina, apoi in ziua de Pasti ia invitat pe toti la ea acasa sa sarbatoreasca. Tantica si-a cumparat o oja si un ruj de 3 milioane cu care Gica a vopsit ouale nestiind ca atat costa. Ioana s-a certat cu Andrei ca ea a fost la cimitir la mama lui fara ca el sa stie ca atunci ea implinea 40 de ani. Si cand a venit s-a intors cu Liviu si s-a suparat Andrei. Dar sau impacat repede. Si cam atat. vezi promo-ul pentru saptamana viitoare ca pe ala nu stiu cum sa til explic ca e imbarligat.

| MissVanity a răspuns:

Il poti vedea reluare sau poti sa iti faci un cont pe voyo unde poti sa-l vezi oricand doresti.happy:*

| rozi2 a răspuns:

Pai poti sa te uiti in reluare la televizor sau pe voyo