| RegeleIaurtului a întrebat:

In fiecare Duminică mă uit cu familia la filme dar surioarei mele nu îi plac decât filmele alea gen desene animate și săptămână asta vrem sa ne uităm TOȚI, știți un film animat interesant pentru toată familia? Dăm fundă happy

Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

Hotel Transilvania 1 și 2 e grozav
Moana (Vaiana)
Zootropolis
Baby Boss
Toate sunt grozave dar hotel Transilvania e cel mai bun.

| RegeleIaurtului explică (pentru Ivy86):

Hotel Transilvania si Baby boss nu le-am vazut, multumesc de sugestii! Esti candidata la funda

9 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Puteti sa va uitati la Baiatul si bestia sau la Spirit awey (sper ca l.am scris bine) sunt filme de animatie care au fost votate ca fiind cele mai bune din categoria lor.

| RegeleIaurtului explică (pentru sweetys):

Baiatul si bestia pare interesant, esti candidat la funda

| BlackRose03 a răspuns:

Nu stiu filme animate clasice bune, dar stiu anime-uri bune (desene animate japoneze pentru toate varstele). Incearca Koe no Katachi.
Cred ca surioarei tale cât si tie o sa-ti placa.E destul de trist.
Doar nu vrei sa mori de plictiseala uitandu-te la desene animate pentru copii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Land Before Time, 88'.
Sunt mai multe ep. iar fiecare are cca. 1h.
Aveam 14 ani când le-am văzut, mi-au plăcut foarte mult şi sunt educative.

| Dan193 a răspuns:

Zootopia, Inside out, Wall-E, The Incredibles, Tangled, Shrek, Lilo&Stich, Cars (1 sau 3), Nemo.