| SpartaN1 a întrebat:

Mai demult am vazut un film in care era un om cu un copil, iar acel om s-a dus pana in parcare unde a fost impuscat de 8 oameni. El a fost grav ranit, iar cand era in spital a mai avut loc o tentativa de a il omori, insa nici atunci nu a murit. Cand a iesit din spital, a omorat 7 dintre acei oameni, urmand sa vada ca al 8-lea era chiar fratele sau. Stie cineva cum se numeste filmul?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Shoot'em Up (2007)

| Sn4k3 a răspuns:

Seamana cu Faster, doar ca partea cu fratele nu se potriveste.