| zaza200 a întrebat:

Niste seriale gen Narcos!?
Si un top 3 al vostru de seriale vazute orice gen!

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Taboo
Peaky Blinders
Luther
Patriot
Game of Thrones

| christine99 a răspuns:

Casa del papel, bad banks, sunt despre furturi la scara mare deci tot pe acolo laughing

| kimby a răspuns:

Salut! Eu m-am uitat ultima oara la serialele pe lista asta si mi-au placut toate http://trendygirl.ro/distractie/top-10-seriale-ale-anului-2018/102

| dumitruanca a răspuns:

Gen Narcos misto nu stiu dar pentru mine 1.Game of thrones trebuie sa il vezi toti il stiu si e foarte misto e sf si e cu dragoni, uriasi, morti etc nu baga in sema scenele pentru adulti o sa fie din ce in ce mai putine;
2 ar fi Lucifer este despre Diavol care isi ia o vacanta in L.A si o sa se îndrăgostească de o dedectiva si el devine detectiv si o sa rezolve cazuri dar apar si personaje biblige gen ingeri si Lucifer are umor deci o sa razi dar o sa si plangi
Si 3 ar fi Outlander e vorba despre o fata care calatoreste in timp si incearca sa ajunga la sotul ei dar se indragosteste de alt cineva si la asta o sa plangi mult dar e misto rau e facut dupa o carte cu acelasi nume.
Trebuie sa le vezi pe toate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru dumitruanca):

Cel mai tare mi, a placut cum ai povestit de lucifer.
Lucifer? a da, e cu dracu ala care isi ia vacanta (vacanta de la ce? de la a tortura oameni in iad? banuiesc ca e obositor si asta)
si ce se gandeste el, ba hai sa ma duc in L.A in vacanta, cald soare piscina, poate ma indragostesc si de o muritoare de-asta.

Mai pe scurt, trebuia sa se numeasca, dracul in concediu de odihna
Nu mi-a placut neam serialu si povestea.

| AndreiAnd1 a răspuns:

Incearca Supernatural