| Quassarus a întrebat:

Nu stiu daca mai stiti, dar era mai demult un desen pe minimax cu un semn al intrebarii si un "C" daca nu ma insel si calatoreau prin diferite locuri pe glob si iti spuneau informații despre culturile acelor locuri sau asa ceva. Nu mai știu cum se numea

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Posibil sa fie acesta?
https://www.youtube.com/watch?v=MVBwzfdmZlw

| Quassarus explică (pentru dannyel86):

Da, asta e. dar vad ca nu exista si clipuri in limba romana. oricum mersi de ajutor

| dannyel86 a răspuns (pentru Quassarus):

Daca nu exista, inseamna ca nimeni nu le-a inregistrat de la tv ca sa le posteze online.
Minimax nu posteaza pe Youtube productiile dublate pe micul ecran.