| DianaMlg a întrebat:

Salut..scrie-ti ceva seriale interesante care sa fie asemenatoare cu acestea.-https://www.youtube.com/watch?v=Qu5IVr1yItw

Mersii.Fundaa

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Originals, True Blood, Hemlock Grove, Bitten (2013),From Dusk Till Dawn: The Series,The Strain,Salem,Witches Of East End,Gossip Girl,The O.C.,Ravenswood (spin-off PLL),Finding Carter,Love Child,Nowhere Boys,The Leftovers,The Gates, The Tomorrow People, Believe, Persons Unknown (miniserie), Harper's Island (miniserie), Lost, Remember Me (2014/miniserie),The Lost Room (miniserie)