| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi niste filme interesante! dar sa fie americane comedie sau filmuri ca filmu муж на прокат! fundita pentru cele mai interesante filmuri! multumesc :*

6 răspunsuri:
| BYBY a răspuns:

1...filme* nu filmuri*
laughing @ cele mai interesantelaughing nu au aparut ink.
101 dalmatieni
acasa cu mama
maimuta
tongue

| BYBY a răspuns:

Nu de alta ca nu vreau sa fiu filozoflaughinglaughing:laughing)

| BYBY a răspuns:

Mi`e de ajuns cu ce sunt acumwinking
Nu cred ca e cineva in stare sa ma criticewinking
Mai ales cei care nu ma cunosk.
Sunt unde sunt fiindk mi-a pasatwinking
Asa.ca eu. zic prietenestewinking Sa taci!

| Nykwtza a răspuns:

Florentima merci dar din pacate le-am vast!

hey Georiana12 daca takeai filozof ramineaiwinking

| Nykwtza a răspuns:

Xd macar sa rimeze! scuze... dar n-am nevoie sa te kritik, ar fi prea mult pentru tine! xd

| Dyva a răspuns:

Pai street dance 3d de fapt nu e 3d doar asa se numeste filmu e marfa ar trebui sa te uiti sau blonda de la drept, blonda de la derept2, si blonda de la drept3 sunt marfa rau