| Robert699 a întrebat:

happy
Spuneti-mi si mie un film sa ma uit in seara asta! big grin
Nu stiu sigur cum se numeste genul. Dar sa fie cu niste baieti, fete care petrec, sa se distreze ( Mai pe scurt, sa fie distractie in film. )
Cum sunt te ecemplu Texas Chaisaw, Casa de Ceara. Majoritatea filmelor horror.
P.S De preferinta horror

Răspuns Câştigător
| Whooooo a răspuns:

Salut 'Project X' uitete nu vei regreta :X

P.S nu este Horror

| Robert699 explică (pentru Whooooo):

Mersi mult!
Ma uit acum la el big grin

| Robert699 explică (pentru Whooooo):

Mersi frate inca o data!
Super tare filmul, l-am vazut!
Printre cele mai bune filme vazute de mine happy
O sa ma mai uit la el cred de cel putin 3-4 ori laughing

| Whooooo a răspuns (pentru Robert699):

Nu ai pentru ce si eu m-am uitat de cel putin 4 ori laughing e bestial :X

| Robert699 explică (pentru Whooooo):

De 3 ori in 2 zile! laughing)
E cel mai tare film

| Robert699 explică (pentru Whooooo):

Mai stii si altele? happy :3

| Whooooo a răspuns (pentru Robert699):

Imi pare rau dar film in gentul asta nu prea sunt. adica sunt dar sunt prea porcoase ori prea oribile laughing Daca vrei seriale/filme alte genuri sa-mi spui big grin

| Robert699 explică (pentru Whooooo):

Daa!
Saptamana asta m-am uitat la Marea Mahmureala. Toate cele 3 parti big grin