| Casa a întrebat:

Stie careva cand va fi gata Naruto Shippuden? Si daca N aruto va fi cu Sakura, adica NaruSaku

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Masaki Kishimoto la ultimul sau interviu nu a spus exact cand se va termina Naruto Shippuden dar a spus ca a terminat de desenat! si e sigur ca nu va mai incepe din nou sad (sau doar pentru un moment) deci daca a terminat deja de desenat...Cred ca Al 4-lea Razboi Shinobi va fi ultima aventura a lui Naruto.
Dar Kishimoto a spus ca anul acesta o sa il faca pe Kakashi fara masca;
La ce succes a avut Naruto si Naruto Shippuden si filmele(amintiti-va ca luna care vine apare filmul Naruto Shippuden Blood Prison),cu siguranta naruto va lua o pauza si va reincepe din nou, e prea tare serialul ca sa se termine definitiv.

Naruto cu Sakura spui? niciodata, dar nu se stie ce planuri are Kishimoto

Ce zici merit o funda mare si aurie happy?

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu stie nimeni cand se va termina anime-ul si nu cred ca Naruto va fi impreuna cu Sakura pentru ca producatorul a spus clar ca acest anime NU va fi un anime de dragoste.

| positivity a răspuns:

Buna. =3
Acest anime, nu cred ca mai dureaza foarte, foarte mult.; o
- Sa fiu sincera sunt la zi cu, capitolele din manga, si actiunea incepe sa inceapa, dar si in acelasi timp sa se sfarseasca. -_-
Doar autorul acestul anime, si anume Masashi Kashimoto, stie sigur daca va mai fi o serie dupa Naruto Shippuden, sau nu; sau cand se va termina acest anime.
Naruto, nu are nici o sansa cu Sakura. Acest cuplu, nu va exista in anime. Sakura il iubeste pe Sasuke. De ce l-ar minti pe Naruto? -_- Aceasta incearca sa-l urasca, dar nu poate.;-j Deci, in mod sigur, acest cuplu nu va exista.
Dar, din cate am auzit eu, Masashi Kashimoto a spus intr-un interviu, ca nu are de gand sa includa in acest anime scene romantice, cu cupluri. si asa mai departe.; |

| ΛᄂΣX a răspuns:

Mult, Foarte mult. Pentru ca daca te-ai uitat in manga, acolo actiunea e cu 50 de episoade in fata, deci da va mai dura destul de mult, nu iti face griji. Chiar daca s-ar termina tot cred ca ar aparea o serie noua de naruto.

| 123catalino a răspuns:

Naruto shippuden va fi gata cam la episodul 300 in sus si naruto nu va fi niciodata cu sakura

| Celnikar96 a răspuns:

Sper sa nu se termine curand. Naruto si Sakura cred ca nu vor fi niciodata impreuna pentru ca ea inca il iubeste pe Sasuke, care e un ninja fugar si poate va fi omorat. Naruto shippuden are la ora actuala 252 de episoade in limba romana!

| mishu90 a răspuns:

Doar autorul stie cand o sa fie gata tongue cel putin 2-3 ani o sa mai tina sigur anime-ul

| cristinechitoi a răspuns:

Va fi gata cred ca la episodul 330 dar naruto si sakura impreuna niciodata

| zσυzσυηαкιlouvee a răspuns:

N. Shippuden se vizioneaza pe net http://animekage.com/anime/naruto-shippuden/ ...si nu se stie daca vor fi impreuna pentru ca producatorul nu vrea ca serialul sa se transforme intr-o telenovele;)