| ana45659 a întrebat:

stie cineva, daca se uita la PLL pretty little liars*, daca Alison e moarta sau e A*?
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vampiress a răspuns:

Eu urmaresc serialul in limba rusa (fiindca o cunosc) si in sezonul 4 episodul 13 apare Alison si le spune fetelor ca are nevoie de ajutor ca sa se intoarca acasa.-A este Ezra.

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

E în viață și nu cred că ea e -A, ci cred că e urmărită de -A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alison este in viata. Nu are cum sa fie moarta. Ce te-a facut sa crezi asta? Inca nu stiu nici eu ce se va intampla, dar sunt curios cine este A.

O zi frumoasa!

| ana45659 explică:

Multumesc, dar am auzit ca alison are o sora geamana. e adevarat?