| maryo238 a întrebat:

Salut, stiti niste filme super, comedie gen american pie, sau project x, ceva cu petreceri si mahmureala rau de tot, fete, bautura. spuneti-mi cat mai multe.

4 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

The hangover(1 si 2),date movie, not another teen movie, epic movie, vampire suck, ted

| Iustiina a răspuns:

Uite unul: MILF big grinbatting eyelashes
Este comedie. Contine si parti sexuale whistling comicebatting eyelashes :*
Sper ca te-am ajutat :*

| Lupinne a răspuns:

She's out of my league, Eurotrip, I Love You Beth Cooper, The Girl Next Door,

| JolnT a răspuns:

Stiu eu unu rau de tot cel putin mie imi place 300 stpartani parodia te razi de nu mai poti