| MariusMarius96 a întrebat:

Tocmai a aparut Wrong tur 4, intrebarea mea este, stiti cumva daca se va mai face si Wrong turn 5?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu s-a anunțat o continuare, cel puțin nu încă. Trebuie să avem puțină răbdare, cea de a patra parte a fost lansată în 17 octombrie totuși.
Numai bine!

| MarianAsh a răspuns:

Nu exista nici-o confirmare oficială pentru, se zvoneşte că Wrong Turn 5 va apare în 2012 si se va numi "Dad man walking".

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarianAsh):

Ce Dead Man Walking? Nu te supara, astea sunt numai presupuneri. Daca ai vazut macar o parte din Wrong Turn ai stii ca nu are nicio legatura cu mortii vii.
Intr-adevar, nu este nicio continuare.

| MarianAsh a răspuns (pentru anonim_4396):

"Dad man walking" este expresia folosită pentru condamnaţii la moarte aflaţi în drumul spre execuţie, expresia nu se traduce cuvânt-cu-cuvânt. Caută filmul "Culoarul morţii" şi o să înţelegi despre ce este vorba.

Cum am menţionat este doar un zvon, nu s-a dat nici-un anunţ în media.