| Daniel2836 a întrebat:

Aș dori niște seriale care v-au impresionat, de preferat să fi asemănătoare cu: The walking dead, Terra Nova, Z Nation etc.
Dau funda!
Mulțumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Fear The Walking Dead (spin-off The Walking Dead),Helix, Tn The Flesh, The Last Ship, Between, Containment/The 100, Under The Dome, The Tomorrow People, Star-Crossed, Scorpion

| Daniel2836 explică (pentru faramatania):

Ce ar însemna spin-off?

| faramatania a răspuns (pentru Daniel2836):

Spin-off este un derivat, iar în cazul de față acest Fear The Walking Dead derivă, provine din serialul The Walking Dead, dar nu este o continuare a acestuia și poate fi văzut ca atare, deci ca un nou serial.

| Daniel2836 explică (pentru faramatania):

Am ales the 100, am văzut trailerul și mi s-a părut interesant. Mersi :*

| faramatania a răspuns (pentru Daniel2836):

Cu plăcere, mersi și eu.

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Game of Thrones, Lucifer, Breaking Bad
Daca iti plac filmele/serialele cu supereroi Flash, Arrow, poate legends of tomorrow (dar e cam slabut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Falling Skies - E ca walking dead, dar cu extraterestrii in loc de zombi