| Iordacheionelmarian a întrebat:

Salut TPU, actorul Român care l-a dublat pe Alec Baldwin varianta Dublată în romana este Ionuț grama? Dau FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| LadysCosmetics a răspuns:

Da

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai spus de cateva ori, figurantii acre dubleaza NU apar pe genericul fimului, deci nu li se cunoaste numele.

| Iordacheionelmarian explică (pentru Violleta2022):

Apar la outro https://youtu.be/113JNFoURn8 și în wiki fandom https://dublaj-romana.fandom.com/ro/wiki/Ionu%C8%9B_Grama Așa că nu mai răspunde inutil, nu mai descuraja. Că îți dau ignorare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iordacheionelmarian):

In cazul asta, pune mana si cauta-ti singur, fara sa mai ceri altora s amunceasc apentru tine.

Dar mai lasa naibii fimele, ca tu ai examenul vietii in 2 luni si tu tai frunza la caini, cautand orice figurant obscur fara importanta.

Pune mana serios pe carte, la modul cel mai serios!

| Iordacheionelmarian explică (pentru Violleta2022):

Să fiu Al d®️? ️©️u dacă nu Îți dau ignorare! Ce te 〔- |_|te pe tine grija să pun mâna pe carte? nu pot să întreb și eu ceva că vii tu cu școala

| Violleta2022 a răspuns:

Ai 14 anisori si esti in prag de examen national si tu pierzi timpul cu interbari fara sens/ inutile.

Pune mana serios pe carte ca-n 2 luni bate examneul al usa, si nu vei fii in stare sa iei note bune sa ajungi la un liceu bun.

Răspuns utilizator avertizat