| RickGrimes a întrebat:

Am nevoie de un fan al seriilor Harry Potter,daca s-ar putea! Harry Potter a fost filmul meu preferat, cu acel film am crescut. Dupa ultima parte(7) Deathly Hallows 2, care a aparut in 2011, am auzit ca nu o sa se mai faca alt film,din pacate sad. Am auzit totusi,ca, cel care a facut cartile, a inceput sa scrie in 2014 despre o continuare,unde Harry Potter e adult, si se vorbeste si despre copilul lui. Stie cineva daca o sa se mai faca filme Harry Potter? Sau poate o noua serie despre fiul/fii lui? Funda mare de tot!

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Nu am auzit nimic despre asa ceva si nici despre cartea de care vorbesti tu.

Uite citeste si tu http://en.wikipedia.org/wiki/J._K._Rowling#Future_of_Harry_Potter

Pa.

| DanielaC05 a răspuns:

Eu doar stiu ca la finalul ultemii carti pe Harry il arata mare, cum isi trimite baiatul la scoala de vrajitori!