| Daniellllll1 a întrebat:

Am niste intrebari.
1)Doar mie mi-a marcat copilaria NARUTO, Shaman King?
2)Parere Banshee, The Fear Walking Dead
3)De ce v-a placut/va place/nu va place Naruto?
4)Credeti ca ai ce invata din acest Anime(mentionat mai sus n...)?
5)De ce nu mai sunt astfel de desene la TV gen Galactic football,oban,naruto,shaman king,si ce mai erau? In ultima vreme (adica cativa ani),au fost doar cateva mai "misto",Inazuma eleven, bakugan...
Funda, la cel mai frumos raspuns!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

1. Depinde. Mie nu imi place anime-ul Naruto, de fapt nu am timp ca sa-l vad in totalitate... dar cunosc mai multi baieti carora le-a marcat copilaria.
Shaman King a fost anime-ul meu preferat dupa pokemon. *Eu am copilarit cu pokemon. De la 5-15 ani am jucat, vazut toate seriile*

2. Walking Dead e cool. De restul nu stiu, scuze.

3. Imi place Naruto datorita povestilor geniale din spatele personajelor dar nu ma uit la acest anime intrucat sunt un pic pretentios cu grafica. Efectiv nu am timp asa ca prefer sa spun ca nu e bun.
Stii tu... VULPEA CAND N-AJUNGE LA STRUGURI SPUNE CA SUNT ACRII!
Cam asa sunt eu fata de acest anime.

4. Din Naruto? "Sa nu renunti la ceea ce crezi."
Nu cred ca inveti neaparat ceva anume... anime-ul acesta mi se pare unul mai mult motivational cu o poveste destul de reusita. *acum nu ma mai uit la el dar am vazut vreo 200 de episoade cand eram mai mic*

5. Nu stiu...este chiar pacat, dupa disparitia postului animax nu s-au mai difuzat anime-uri la TV.
Oricum...pentru mine nu mai conteaza.
Eu ma uit la ce anime-uri vreau, cand vreau pe tableta.

Bakugan si Inazuma eleven poate ca mai sunt...dar restul au apus intrucat copiii au crescut iar desenele au fost uitate.
Uitasem de Galactic Football. Merci! Mi-ai amintit de un aspect placut al copilariei mele. Serile in care ma uitam la Galactic footbal cu varul meu...

Cat despre Bakugan. Sincer, mai bine ca nu mai apare asa de des la TV.
Il stricasera de tot pe la ultimele sezoane.
Daca iti este dor de acele anime-uri atunci le poti viziona pe pc/tableta chiar si telefon. Eu asa fac. Nu m-am uitat la televizor de foarte mult timp.

Succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DBz foreverwinking