| ChirilaAndrei18 a întrebat:


Am o mare rugaminte la voi, cu siguranta stiti serialul difuzat pe National Tv : "Iubire interzisa ", asa ca intrebarea mea se adreseaza preferabil faniilor serialului sau celor care au vizionat sezoanele mai vechi ale acestui episod. Intrebarea mea este : Daca stiti cumva care era episodul din "Iubire interzisa " in care era o fata paralizata in urma primiri unui vaccin atunci cand era mica se pare ca vaccinul a paralizat-o si acum umbla in scaun cu rotile. Deci fata asta mai are o sora care munceste si intretine intr-o oarecare masura si casa si sora asta mai mare este suparata pe sora ei paralizata fiindca cat e ziua de lunga ea nu face altceva decat sa stea pe internet si sa incerce sa gaseasca pe cineva care sa o iubeasca. Din pacate nu reuseste si totusi intr-un final gaseste un baiat dintr-o familie buna, se pare ca baiatul in faza de incipit al relatiei lor a pus pariu cu un prieten ca o sa se culce cu ea dar mai apoi el se indragosteste de ea. si atunci apar complicatiile familia lui nu o accepta sora mai mare a fetei paralizate incearca sa il faca pe baiat sa uite de ea spunandu-i sa o lase in pace si asa mai departe, etc etc etc...
Va multumesc anticipat TPU
Funda +Vot