| nessayaR a întrebat:

am o problema. Am Mozilla si cand dau click sa mi se deschida site-ul pe care vreau sa in tru si mi se deschide in alta fila adica imi apare o fila noua cu site-ul/pagina resprectiva. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

Options -> Options -> Tabs -> si bifeaza prima optiune "Open new windows in a new tab instead".
Sper ca te-am ajutat! happy

| Andreea2013 a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga internetul mult mai bine, incearca sa instalezi Google Chrome. Daca vrei sa folosesti in continuare Mozilla, iti recomand sa ai putina rabdare si totul o sa se repare de la sine. (asa mi s-a intamplat si mie cand aveam Mozilla si s-a rezolvat singur...trebuie sa astepti, poate dura cateva ore sau chiar cateva zile)

Sper ca te-am ajutat! Sa ai un Weekend frumos! :*

| AnaMariaCute a răspuns:

Eu zic sa iti bagi Chrome este mai bun si merge foarte usor. Funda?