| sprnatural a întrebat:

Salut TPUhappyAm si eu o intrebare......In sezonul 6 din supernatural va mai aparea ruby ca alt personaj....sau daca va mai aparea tot asa cum a fost in sezonul 6? Va rog frumos sa ma ajutatihappyhappyNu vreau ca ruby sa numai fie delocsadsad

2 răspunsuri:
| CobraLeon a răspuns:

@YouBoss sezonul 8 apare in toaman si tu spui ca l-ai vazut? Cum asalaughing

Ruby a murit in momentul in care Dean si Sam l-am eliberat pe Lucifer(a omorat-o Dean)...nu va mai aparea. Iti recomand sa te uiti la serial fara a sti alte amanunte de dinainte, deoarece strica tot suspansulhappy Oricum, Supernatural este un serial de nota 10(sezonul 8 incepe in Septembrie)

| YouBoss a răspuns:

Eu am vazut toate sezoanele ( 1... 8 ) si ea va aparea pana la sfarsitwinking fundita daca doresti...