| Alexsl a întrebat:

Am si o problema care ma macina tare. Urmaresc serialul Fringe, sunt la inceputul sezonului 2. Si vreau sa stiu si eu daca o sa formeze un cuplu Olivia Dunham Si Peter Bishop in acest serial... ca mi se pare cam aiurea. ca o tot amana... O sa formeze un cumplu?

2 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Daca stii engleza, poti citi pe scurt ce se va intampla in fiecare epsisod.
http://www.imdb.com/title/tt1119644/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1

Dar, de ce nu ai rabdare sa afli?

| Alexsl explică (pentru Trolli):

Deci nu ma intereseaza sa stau sa citesc. Vreau sa aflu ca sunt foarte curios de fel. Un da sau nu, simplu. Nu mai postati link-uri de genu acesta ca nu i`au in considerare