| myhay0930 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film care nu mai stiu cum se numeste si vreau sa il vad iar, era vorba de 3 fete plecate intr-o excursie sau ceva cu un ford mustang iar pe drum au dat de un maniac cu tirul care intra in masina lor incerca sa le omoare iar soferul disparea mereu etc. ma gandesc ca poate stie cineva cum se numeste DAU FUND. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wrecker (2015)
http://www.imdb.com/title/tt4227282/

PS. Să știi că sunt o mulțime de filme similare, chiar și cel pe care ți l-am dat prima dată a avut un final asemănător. Dar, dacă zici că e un film mai nou, doar acesta poate fi...

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Death Proof (2007)?
https://youtu.be/TmR4EDiHono

| Apollo007 a răspuns:

Joy Ride 2: Dead Ahead? Sau unul din ele? Sunt 3 filme din seria asta.

| myhay0930 explică:

Filmul nu era unul vechi, era cu un Ford Mustang nou si pe la sfarsit imi amintesc ca fata care il conducea il impinsese pe cel cu tirul in prapastie.

| myhay0930 explică (pentru floresdemayo):

Acesta este, iti multumes frumos funda este a ta.

| floresdemayo a răspuns (pentru myhay0930):

Wrecker (2015)
http://www.imdb.com/title/tt4227282/

PS. Să știi că sunt o mulțime de filme similare, chiar și cel pe care ți l-am dat prima dată a avut un final asemănător. Dar, dacă zici că e un film mai nou, doar acesta poate fi...

| Afagdsba a răspuns:

Si eu as vrea tare mult sa il vad, nu mai stiu cum il cheama

| Alamicu7 a răspuns:

Uita-te in istoric. E cel mai simplu

| myhay0930 explică (pentru Alamicu7):

Daca nu reinstalam windows-ul o faceam.