| Saibot95 a întrebat:

Am vazut cand eram mai tanar un film...cred ca de groaza si nu mai tin minte numele filmului. Daca m-ati putea ajuta as fii recunoscator..cu FUNDA bineinteles.Sa va spun ce imi aduc aminte din film:Un batran iese noapte din casa si este atacat de lilieci si o tanara ramane in casa de frica..langa ea era un cufar cu lacat si lacatul s-a spart si din cufar a iesit o vampirita.atat stiu...Cine poate sa ma ajute voi fii recunoscator!

2 răspunsuri:
| ChocooAndVanilla a răspuns:

S-ar putea sa fie filmul Van Helsing. Oricum daca nu este acesta, ti-l recomand. Probabil ca e filmul care sta la baza mitologiei cu vampiri.

| Saibot95 explică (pentru ChocooAndVanilla):

Stiu filmul Van Helsing
este superior multor filme de tip horror!