| Punct_Si_Virgula_1988 a întrebat:

Salut TPU,am vazut mai acum ceva timp un film cu un baiat care primeste cadou ca intrase la facultate o masina rosie,la un moment dat incepe sa i se intample lucruri ciudate mai intai intalneste un tip care ii da o bila si care o intreba de fiecare data cate ceva si bila aceea ii raspundea,la un moment dat ramane fara bani si intalneste un tip care era avocat si la un moment dat este arestat si el cere un avocat si se intalneste cu acel tip care l-a luat cu masina,o alta scena este cand tip-ul se intalneste cu fata din vis-ul lui, iar dupa aceea se mai intampla sa vada ca el face accident dar fara sa fie el, iar la final se duce la tatal lui si ii da cheile masini si zice ca nu vrea masina! va rog sa imi spune-ti care stiti cum se numeste film-ul despre care am povestit ce mai tin minte este vorba despre o adresa ca nu exista defapt dau funda celui care imi spune cum se numeste acest film!

1 răspuns:
| ionuziuli a răspuns:

E o mare porcarie! filmul mai bine uitate la:the walking dead,teen wolf, the vampie diaries, the originals astea sunt seriale acum si niste filme:sexpot, sexdrive, super-rai, project x, project almanac(welcome to yesterday), the first time, accepted sper ca te-am ajutatwinking. Funda? big grin