| RauLinho a întrebat:

am vazut mai demult nu stiu cat a trecut.
un film sau serial foarte tare care acum mi-a venit in minte, mai exact doar o secventa.
stiu ca era un barbat si o femeie, cred, care au intrat intr-o camera, dar acea camera avea multe "secrete", chestii care trebuiau ghicite, ca un fel de puzzle.
Si la un moment dat au gasit o camera plina cu apa si era o femeie in ea.
Nu mai retin numele filmului sau serialului. va rog mult sa-mi spuneti daca stiti despre ce este vorba happy
multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Dosarele x rolling on the floor

| RauLinho explică (pentru Zenithf):

Multumesc mult de tot! happy

| Zenithf a răspuns (pentru RauLinho):

Era o duma, in sensul ca doar agentul Mulder ti-ar putea raspunde, nu am crezut ca o sa-ti zica ca a fost chiar el... :-o

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Nu il mai stiu.