| FataTimida a întrebat:

Am vazut prin 2009-2010 nu mai stiu exact anul, un film de groaza care avea loc intr-o scoala, era un baiat gras si a murit in cauza ca avea astm iar colegii lui si-au batut joc de el si nu i-au dat aerosolul si el s-a prabusit la podea iar o colega cu care se intelegea foarte bine nu a facut nimic sa il ajute si doar s-a uitat la el. Dupa ce a fost inmormantat el s-a intors in scoala respectiva si a inceput sa isi omoare toti colegii pe rand. (era pe HBO ) dar nu il mai gasesc sad va rog mult, daca stiti despre ce film e vorba lasati-mi link-ul sau macar numele :* va dau funda! multumesc!

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

L-am gasit!
El e 100%
Tormented.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru djdani2010):

Baaa esti bestial

| FataTimida explică (pentru djdani2010):

MULTUMESC MULT :* :* :*! Ai funda!

12 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Wow,vreau si eu sa stiu numele

| Seepty a răspuns:

Un film de acest gen este Tamara, dar este cu o fata. Vizioneaza-l pe acesta pentru ca este foarte bun si se cam potriveste intrebarii tale.

| djdani2010 a răspuns:

Daca il gasesti sa imi spui te rog, vreau sa il vad si eu. il caut ca un disperat da nu il gasesc laughing

| djdani2010 a răspuns:

Cred ca l-am gasit! e cumva let me in?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru djdani2010):

Ce nume are, ma duce cu gandu la alt gen de filmelaughing

| djdani2010 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Let me in
Cred uita-te la trailer pe you tube, seamana cu ce a zis ea/el.

| djdani2010 a răspuns (pentru djdani2010):

Nu prea cred ca e let me in.

| TheFallen666 a răspuns:

Tormented-Razbunatorul 2009

| LiveInVan a răspuns:

Habar nu am ce film e dar vreau sa il vad si eu. Zic sa cauti pe net filme de groaza HBO, poate il gasesti