| SpanoCBR a întrebat:

Am vazut un film cu ceva timp in urma si nu mai stiu cum se numeste. Cateva detalii: Mai multi barbati primesc o scrisoare sau un bilet in care scrie ca treebuie sa se intalneasca la o casa si acolo au venit toti cu aceeasi scrisoare si cand s-au vazut au inceput sa se ameninte cu pistoale dar nu se omorase. Cum se numeste filmul va rog spuneti

1 răspuns:
| CelalaltEu a răspuns:

Ce spui tu ma duce cu gândul la Would You Rather. Caută trailer pe YouTube ca sa fi sigur că e filmul pe care îl cauți.