| danyseverin a întrebat:

Am vazut un film cu doi copii negri lasati de mama lor in grija unui mafiot, filmul e gen actiune comedie, stiu ca la sfarsit copiii ii dau foc la masina mafiotului. Poate cine sa imi zica cum se numeste filmul? Multumesc

2 răspunsuri:
| xXxStefaNNNxXx a răspuns:

Filmul se numeste "mai e mult pana ajungem?" sau in engleza parca "Are we there yet?"

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXxStefaNNNxXx):

Ai dreptate Are We There Yet? (2005) dar Ice Cube nu joaca rolul unui mafiot, nu e niciun mafiot in film. Cred ca danyseverin nu-si aminteste corect ce-a vazut.