| anonim_4396 a întrebat:

Ar trebui sa ma uit la serialele alea animate clasice?
Seriale gen simpsons, rick and morty, family guy, american dad.
Mai sunt bune de urmarit si azi?
In genul sa le incepi de la 0
De ce?: ))

6 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Nu ar trebui să întrebi asta
E alegerea ta
Sunt sute de persoane care urmăresc filme și seriale de acum 10-25 anihappy

| anonim_4396 explică (pentru Alverto):

Alegerea mea ca alegerea mea, am incercat rick an morty, insa ma dezinteresez repede, serialele animate parca sunt altfel cand le vezi la televizor, da senzatia aia de unicitate, in online le poti vedea oricandlaughing
Dar vreau sa stiu voi ce ati face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rick and Morty merită urmărit. Sunt episoade scurte, unele dintre ele sunt lipsite de haz, dar oricum merită vizionat, mai ales când chiar ești plictisit grav.

De celelalte nu știu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci cred ca o sa il incerclaughing cand o sa am mai mult timp liber

| TheRealFantasy a răspuns:

In afara de rick and morty sunt foarte lungi, multe sezoane, fillere, etc.
Sunt genul de pamflet ieftin care copie sau creeaza doar ca da ridiculizeze, daca vrei sa te amuzi un pic sunt ok dar nu cine stie ce.
Rick and morty e relativ scurt si la inceput nu pare bun dar asa e cu serialele. Macar are soundtrack si animatie buna, restul alea sunt mai vechi.
De ex. la simpsons si family guy poti sa sari primele cateva sezoane, futurama ultimul sezon e slab, american dad nu stiu presupun ca si acolo merita sarit, la rick and morty nu s asa multe ep sa zici ca ai ce sa sari. happy

| anonim_4396 explică (pentru TheRealFantasy):

Oriunde intorceam capul vedeam sau auzeam ceva de serialele astea, si ma gandeam ca daca vorbeste atata lume de ele ar trebui sa fie ceva bun si in ele, dar mna: ))
Totusi o sa incerc rick and morty mai incolo
Mss