| ecstasykhat a întrebat:

as dori sa`mi spuneti, va rog, cum se numeste serialul in care este vorba despre o poveste de dragoste intre doi, ambii au copii, ei se casatoresc dar baiatul barbatului si fata femeii se indragostesc, copii avand aproximativ 17 ani,... apoi, dupa ceva timp, baiatul se indragosteste de profesoara lui care are un copil... Va rog mult! Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| MadalinaMamasita a răspuns:

Cred ca e un serial spaniol sau ceva de genu si se numeste Los Serrano sau familia Serrano

| ecstasykhat explică (pentru MadalinaMamasita):

Asta e, Iti multumesc din suflet :*

1 răspuns: