| qAleexa a întrebat:

As dori si eu niste filme legate de zeii olimpului, insa nu istorice(actiunea sa se petreaca in trecut). As vrea ceva gen,, Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief,,. Adica semizei. Actiunea sa se petreaca in prezent, in lumea moderna.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Alege de aici:
The Legend of Hercules (2014), Exodus: Gods and Kings (2014), Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010), Hammer of the Gods (2013), Cyclops (2008), Percy Jackson: Sea of Monsters (2013), Immortals (2011), Wrath of the Titans (2012), Clash of the Titans (2010), Jason and the Argonauts (2000), Troy (2004), Odysseus and the Isle of the Mists (2008), Ulisse (1954), The Odyssey (1997), Hercules in New York (1969, cu Arnold Schwarzenegger), Legend of Earthsea (2004), Dragon Ball Z Battle of Gods (animație, 2013), Atlantis (serial, 2013)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Hercule la New York, Serialul Nemuritorul.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Hey, mie mi-a placut mult infruntarea titanilor daca nu l-ai vazut deja, sau a mai aparut unul exodus sau nu stiu cum.

Am uitat sa zic si de 10 000 BC care e genial. nu e cu semizei dar e in trecut laughing