| Gabi99998 a întrebat:

As vrea niste exemple de anime-uri ca lumea. Pana acum am vazut Inuyasha, Code Geass, Death note, Attack on titan si Stein's gate.
Va rog sa imi spuneti daca a aparut noul sezon la Attack on titan sau cand o sa apara. Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| immortalfaith a răspuns:

Probabil anul asta o sa apara
Parasyte, Darker Than Black, Fullmetal Alchemist, Tokyo Ghoul, Samurai Champloo, Zankyou no Terror, Psycho Pass, Guilty Crown, Mahouka Kokou, Clannad, Oda Nobuna, Noragami, Naruto, Bleach, One Piece, Magi, Sword Art Online, Hyouka, Elfen Lied, Sankarea, Rokka no Yuusha, Monster, One Punch Man, etc.

1 răspuns:
| mitza987 a răspuns:

Sezonul 2 din Attack on titan nu a aparut inca si data aparitiei inca nu a fost anuntata.
daca vrei niste animeuri calumea incearca: Accel World, Akame ga Kill!, Ansatsu Kyoushitsu (TV), Beelzebub, Bleach, Claymore, D.Gray-man, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Gangsta., Hunter x Hunter (2011), K, K: Missing Kings, K: Return of Kings, Katekyo Hitman Reborn!, Log Horizon, Log Horizon sezon 2, Nanatsu no Taizai, No Game No Life, One Outs, One Punch Man, Overlord, Shaman King, Soul Eater, Yuu Yuu Hakusho, Death Parade, Durarara! - 3 sezoane, Hellsing, Kuroshitsuji, Owari no Seraph - 2 sezoane.