| alex99_9407 a întrebat:

As vrea sa stiu daca Stefan Lautaru s-a calificat in semifinalele Romanii au talent pentru ca pe site nu am vazut sa fie printre semifinalisti dar pe alte site-uri scria ca a intrat in semifinale.Dau

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semifinalistii nu sunt publicati pe nicaieri, ei sunt anuntati dupa ce se termina emisiunea din fiecare vineri searawinking

| alex99_9407 explică (pentru anonim_4396):

Pe siteul romanii au talent! http://romaniiautalent.protv.ro/semifinals

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex99_9407):

Merci big grin Chiar nu stiam...cautasem intr-o zi si nu gasisem

| ioana21S a răspuns:

Eu te-am votat...dar eu ce primesc?laughing

| Melymonade a răspuns:

Da, s-a calificat. Mi se pare că a primit 2 sau 3 de da.

| alex99_9407 explică (pentru Melymonade):

Asta stiu dar daca primesc 2 sau 3 de da, trec in etapa urmatoare unde cei mai buni sunt alesi ca sa participe in semifinala.Si vreau sa stiu daca a fost si el alesbig grin

| Melymonade a răspuns:

Încă nu a trecut happy Vinerea trecută au fost doar câțiva...

| alex99_9407 explică:

Ok...

| Chelvin a răspuns:

Stefan lautaru, da sa calificat.
A primit trei de DA.
happy cu placere.

| catalinaa2001 a răspuns:

Da,sa calificat dar nu stiu cand o sa-l arate.

| catalinaa2001 a răspuns:

Facebook-ul lui Stefan Lautaru -----> https://www.facebook.com/stefan.spectru?fref=ts