| Modric a întrebat:

as vrea sa stiu data lansarii filmului"Fast and furious 6"stie cineva data pe care va fi lansat filmul?

4 răspunsuri:
| mir3lutzaa a răspuns:

Uite:In 2013 gasca vitezomanilor se intoarce, insa pana acum in distributie au fost confirmati doar Dwayne Johnson, Vin Diesel si Jordana Brewster.

Se pare ca cei de la Universal Studios sunt interesati sa il aduca si pe Jason Statham in Fast and the Furious 6, insa actorul nu a fost anuntat oficial. Justin Lin, care a regizat cel mai recent film din serie, a refuzat Terminator 5 pentru a se concentra pe filmarile de la Fast and Furious care vor avea loc in Anglia si Germania. Pentru fanii hard core ai seriei, aceasta nu va fi ultima parte: Universal a ajuns ca in urmatorii 5 ani vor lansa si partea a saptea a francizei.

Citeste mai mult pe: http://procinema.ro/......ntr-o.html

| madlenne1 a răspuns:

Va fi lansat pe 24-05-2013
fundita happy

| Catalinutzu112 a răspuns:

Sall Modric, Filmul "Fast and Furious 6" va fi lansat pe24 - Mai - 2013.
FUNDITA