| Kluwwww a întrebat:

as vrea si eu niste filme cu caini husky dau funda +votwinking

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- nu stiu cate grade.

| Zenicide a răspuns:

Eight Below e super tare, cam la fel de mult mi-a placut si Red Dog, e mai pentru copii dar facut dupa fapte reale si asta http://www.imdb.com/title/tt0803061/

| supremxxxoxo a răspuns:

-20 grade

| GăbițuGabriel a răspuns:

Cauta si tu filmul "La -20 de grade", daca nu l-ai vazut.

| Cristi_3697 a răspuns:

Cauta pe Cinemagia!

| nucaraata a răspuns:

Haciko: A dog story crying Mor dupa el, chiar merita vazut, serios!

| ScorpionGx a răspuns:

Salut uitate la Snow Dogs ( Cainii zapezi) este un film numai cu Husky, sau Eight Below tot la fel sper sa iti placa, funda