| DonyHD a întrebat:

cat costa un bilet la film 3D si un bilet la film la IMAX 3D? mersi, funda.

Răspuns Câştigător
| Alec a răspuns:

Depinde de film de fapt, daca e avanpremiera sau premiera e mai scump, daca e film mai vechi e mai ieftin. In principiu costa intre 17 si 34 de lei din cate stiu eu. Cel putin la AFI Cotroceni asa e. De asemenea conteza si ora sau ziua. Ex. Un film in week-end pana in 5 e 29 de lei, iar dupa 5 e 32... Si tot asa, nu stiu exact acum pretul fiecarui film la orice ora, dar am fost la destule ca sa estimez corect. Eu oricum nu m-as duce fara 50 de lei in buzunar la un film la IMAX.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu la IAX, dar la Cinema City costa 18 lei happy

| Piinkyy a răspuns:

La 3d mi se pare ca 25 sau 30 de lei si la imax e mai scump oricum 25-30-35 cam asa:* oricum merita imax! :*

| RooBerrT123 a răspuns:

10-30 leiwinking

| Coroban_Raluca_1992 a răspuns:

Depinde de unde esti happy la cinema city iulius mall Iasi este 25 lei la 3D.

| bels3 a răspuns:

20-30 lei mai mult nu are cum