| BoboM a întrebat:

Caut de mult timp un film dar nu mai stiu cum se numeste. Voi lasa o scurta descriere, din ce imi amintesc, poate va ma va ajuta cineva.

In film, Snoop Dogg cu inca cineva se duc sa fure "iarba" de la cineva, celalalt personaj ii spune lui Snoop ca nu e bine ce se intalmpa, Snoop ii spune sa se calmeza ca vor intra, vor face un cui mic si dupa cor iesi. Dupa scurt timp acestia doi "ies" cu un joint mare, atat de mare incat il carau amandoi pe umar.

Asta imi mai amintesc din film, sper ca cineva sa ma poata ajuta

1 răspuns:
| Benzin a răspuns:

Scary Movie 5