| ionutalecs a întrebat:

Salut TPU
Caut un film in care actiunea se petrece la un colegiu/campus sau ceva de genu in care doua "familii" (una de tocilari si una de baieti la moda) fac trei probe grecesti pentru a castiga nu stiu ce.
Una dintre probe era ruleta ruseasca doar ca in loc de glante erau caspule de spermatozoizi de cal iar in alta proba se punea cate unu din membrii familiei pe un scaun si venea cate o fata incercand sa ii excite.
Stie careva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| digital7shady a răspuns:

American Pie 6.