| JustForU a întrebat:

Ce episoade din Vampire Knight se difuzeaza maine pe Animax?

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna. laughing Tot eu! laughing
M-am interesat si se pare ca sunt episoadele 11 si 12 din sezonul 1 deci mai exact vinerea viitoare va fi ultimul episod din primul sezon si primul din al doilea sezon!

2 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Se difuzeaza primul sezon doar daca nu s-a terminat. Daca s-a terminat vor incepe cu sezonul 2 :Vampire Knight Guilty

| Insomnii a răspuns:

Cum zice @saku970 episodul 11 si 12 in episodul 11 daca nu ma inseala memoria zero se lupta cu vampirul acela care i-a omorat familia si la urma vampirul moare (asasinat de catre kaname) si in 12 nu mai stiu exact.