| Vlad1998 a întrebat:

cei care v-ati uitat la Traieste-ti vara, imi puteti spune cum o cheama pe fata din stanga fotografiei, cea cu ochii verzi? http://i.imgur.com/zMJJLv1.jpg

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să știi că m-am uitat la aproape toate emisiunile cu Cabral și Laura Cosoi, fiindcă mă captivează emisiunile în direct, transmise de pe litoral, însă nu a prezentat-o nimeni pe fata căutată de tine, ei aveau doar invitați speciali, vedete. Ia legatura pe FB cu George Buhnici și roagă-l să-ți spună măcar prenumele ei. E singurul care te poate ajuta, cred că nici Cabral nu i-l știe. : ))