| enTine a întrebat:

Cind apar seriile celalte de Reign?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
Conform http://en.wikipedia.org/wiki/Reign_(2013_TV_series) serialul va avea si un al doilea sezon.Dar cred ca primele episoade vor aparea in a doua jumatatea a acestui an, sau la inceputul anului viitor.Pana il filmeaza, etc.Pe 13 februarie abia au aprobat sezonul al doilea, deci mai dureaza ceva, dar cine stie, poate mai putin decat am crede noi.Succes! :)

| enTine explică (pentru Floreenofficial):

Sezonul 1 nu va avea 22 de serii sau ceva de genu'. Au aparut numai 20, eu ziceam de seriile 21 si 22.

| Floreenofficial a răspuns (pentru enTine):

Salut! Se zice episoade mai, nu serii.Acolo scria 20.Inseamna ca atat are acest sezon...