| Mihaela2710 a întrebat:

happy Cine imi poate da o lista cu toti concurenti din marea finala a concursului "Romanii au talent"?

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=finalisti+romanii+au+talent

| StefaniaM a răspuns:

Vlad Grigorescu, Ghenadie Rotari, corul Fiat Lux, Diana Căldăraru, WhoGonStopUs, Ana Munteanu, Camelia Duţă, perechea Alexandru Miculescu şi Andra Păcurar, Bogdan Olteanu, Mircea Palamari, trupa Classic Beat Orchestra, Bruno Icobeţ, Eduard Andrei Sandu şi Trupa Florea, Artene Gabriela

| Ancutza12 a răspuns:

Finalistii sunt: Artene Gabriela, Vlad Grigorescu, Ghenadie Rotari, corul Fiat Lux, Diana Căldăraru, trupa de dansatori WhoGonStopUs, Ana Munteanu, Camelia Duţă, perechea Alexandru Miculescu şi Andra Păcurar, Bogdan Olteanu, Mircea Palamari, trupa Classic Beat Orchestra, Bruno Icobeţ, Eduard Andrei Sandu şi Trupa Florea. happy