| romario97 a întrebat:

cine imi spune si mie niste filme coreene vechii.Ca le-am vazut aproape pe toate si nu stiu pe ce site sa mai caut.

Răspuns Câştigător
| JustYourHeroine a răspuns:

Buna! Daca vrei cu subtitrare, le cauti pe : seriale filme subtitrate info
O alegere buna ar fi : Heartstrings
Dream High 1 si 2
My girl
A man called God
Bad Love
Bad guy
King 2 Hearts
Lie to Me
Princess Hours
Take Care of Agassi (asta l-am vizionat de cateva ori, pentru ca e foarte interesant )
Spy Myung Wol ( mi-a placut enorm de mult )
The Moon That Embraces the Sun
The Princess Man
The Musical
Thorn Birds
Wild Romance
Iar fara subtitrare pe :
dramacrazy
1 God's quiz (toate sezoanele)
2 Queen Inhyun's Man
3 My Girlfriend is a Gumiho
4 Goong
5 To the Beautiful You
6 Shining Inheritance
7 Big
8 Prosecutor Princess (foarte interesant, daca as fi in locul tau, l-as viziona primul! )
9 Innocent Man
10 A Gentleman's Dignity
Sper sa-ti placa! Vizionare placuta!

| romario97 explică (pentru JustYourHeroine):

Multumesc mult JustYourHeroine. Daca mai sti filme sau seriale vechi te rog sa mai imi zici.MULTUMESC din nou

| JustYourHeroine a răspuns (pentru romario97):

Cu placere! Nici o problema.

5 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Printesa razboinica!

| elisa820 a răspuns:

Cred ca imparateasa de fier national tv sau pe tvr1 sunt altele

| XxGaMeRUlTaUXx a răspuns:

Uite aici cel mai bun film.Shaolin socer
este foarte belea daca te captiveaza in el e bine mie imi place fundita sad pls