| CrisX a întrebat:

Cine imi zice si mie un anime gen naruto bleach fairy tail sau ceva cu actiune fantezie supernatural?

7 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Basilisk, elfen lied, deadman wonderland, speed grapher, mirai nikki

| stefy_6374 a răspuns:

Yu-yu Hakusho, inuyasha, Dragon Ball.

| Naяutσ a răspuns:

Supranatural*

Pai ar fi Naruto Shippuden, One Piece, Regele Shaman, Vampire Knight, Ao no Exorcist, Hellsing ( cu vampiri ), Bleach, Fairy Tale, Pandora Hearts, Death Note, Romeo x Juliet.

| Muwz a răspuns:

One Piece
sau
D.Gray-Man
sau
Beelzebub

Funda?

| Andr3y25 a răspuns:

MAGI: The labyrint of magic...este un anime extrem de interesant.

| norberttt a răspuns:

Elfen lied, inuyasha

| Alin96DdD a răspuns:

Magi ii super incearca-l
devine tot mai interesant, is la s2 numa ca is doar 2 ep momentan