| Sebi_Denis_1996 a întrebat:

De multa vreme caut un serial care se difuza pe Disney Channel intre anii 2013-2014-2015.Era ceva serial cu mister si actiune..Va rog ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Mystery falls?

| Sebi_Denis_1996 explică (pentru UserRo10):

Nu dude..nu era animat..Era cu oameni..si era vorba despre unul care o venit cu taicasu in orasul natal..si o aflat ca maicasa era interesata de paranormal..si el o cauta..si dupa isi face doi prieteni o fata si un baiat..Nu mai stiu cum se numeste oricum...Dar daca iti aduci aminte spune-mi..Multumesc

| Noone09 a răspuns:

Te referi la Bona mea e un vampir