| razva111 a întrebat:

Deci mai demult long time ago era un episod parca pe cand era jetix(cred ca asa se numea) sau pe cartoon network cu un fel de baietel cu urechi de pisica si care a primit un robotel (care au fost forte in voga jucariile, trageau cu bile pe atunci) si tot trebuie sa se lupte cu alti adversari etc...
Ii mai stie cineva numele big grin?

7 răspunsuri:
| robiolic a răspuns:

Erau niste desene foarte frumoasa mi-ar face placere sa le vad din nou, imi aduc aminte de copilarie.
Daca gasesti lasa-mi linkul si mie plz.
mersi happy

Răspuns utilizator avertizat
| robiolic a răspuns (pentru razva111):

OOO si astea sunt faine dar eu ma gandeam la altul ca un baiat mic avea ceva roboti in garajul lui si era mai ciudat dar imi place.

| EpicNoobFace a răspuns:

C ujucariile alea care daca bagai bila in gura apasai pe un buton al spate si scuipa bila daaa dar nu stiu cum se numeste laughing poate gasesti pe wikipedia cauta jetix seriale nu stiu

| Teo2001 a răspuns:

Cred ca robotboy.

| MrGamingMD a răspuns:

Robot boy?! si imi este si un copil gras