| Anisoara_4907 a întrebat:

Salut TPUhappyDeseara va veni prietenul meu la mine si m-am gindit sa vizionam un filmulet)))Nu gasesc ceva ce mi-ar placeasadPoate stie cineva vreun film care daca se poate sa contina si putine scene erotice, ca sa sporeasca atmosferabig grinbig gringlumeam)))Astept parerile voastre:* Funda!winking

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Mha sa nu faceti prostioarelaughing
fata din vecini
croaziera de amor
the unborn(mai de groaza)
placinta americana

7 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Uitati-va la "Drag me to hell" este horror dar nu e chiar asa de rau, sunt putine parti ingrozitoare...si find film de groaza te poti preface ca tie frica si sa te "cuibaresti" in bratele lui

| Brigi_5231 a răspuns:

Placinta Americana: Fratia Beta

| Hiroko a răspuns:

Mai bine va uitati la un film de groaza.ca tu sa te sperii iar el sa te ia in bratewinking si chestii din astea tongue
de ex : silent hill
Mirors
My Bloody Valentine
bafta :*

| OXxana a răspuns:

Lara Croft Tomb Raider daca iti plac fictiunile mie mi-a placut

| SaKuRa_4139 a răspuns:

O sa iti propun cateva filme:
-comedie: The proposal, Up in the air, It's complicated, My greek family;
-romantism: Valentine's Day, Letters to Juliet
-drama: If only
-actiune+fictiune: Lara Croft Tomb Raider.
Sper sa iti fie de folor. Anyway distractie placuta cu iubitulhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waiting for forever

| Cristina97_9307 a răspuns:

Killers... ii foarte misto. (la acesta m-am uitat si eu cu prietenul meu big grin)))