| monicutza_4789 a întrebat:

Am o porblema am facut dragoste cu prietenul meu in a 4 zi de ciclu si s-a terminat in mine pot ramane insarcinata? astept parerile voastre...

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

In principiu, nu, sansele sunt destul de mici.

| sasha a răspuns:

Mergi si tu peste 3 saptamana si fa un control happy ...astept sa imi spui ce este, dar oricum sa iti traiasca multa sanatate happy

| AngiiiBlake a răspuns:

Wow. Cati ani spuneai ca ai?hee hee

| monica_8816 a răspuns:

Pai daca ati folosit prezervativ si tu ai luat anticonceptionale, asteapta sa vezi daca iti intarzie menstruatia si dupa aia poti afla cu un test(dar daca v-ati protejat si tie deja ti terminase nu cred) fuditsa? pls:X:X:X

| etern94 a răspuns:

In fine e posibil, insa daca ati stiut cum sa va protejati nu e nici o roblema.Totusi nu lua decizii prepite, in urma contactului sexual ciclul poate sa se schimbe ce depinde de data.Insa iti dau un sfat pe viitor, nu e normal sa faci dragoste cind ai ciclu, mai bine rabda un pic.

| muscaluc a răspuns:

Depinde de foarte multe chestii.

| zoo9999 a răspuns:

BvvvxCvsfsdfgtgtshbsdh.