| TOOL a întrebat:

era un film in care o echipa de politisti au intrat intr-un spital unde erau mai multe persoane infestate cu un virus care-i ducea la nebunie ( ceva de genu ) acestia ii ataca pe politisti si omoara cativa dintre ei ( politisti sau ce erau ei venisera cu ceva echipament special, tancuri si multe alte arme) Tin minte ca ca acesti "oameni virusati" aveau niste masini gen acelea din Mad Max... Imi amintesc ca la un moment dat au intrat intr-o grota sau ceva unde au gasit niste cavaleri, stiu ca vi se pare stupid, si mie mi se pare, dar m-a fascinat foarte tare cand eram copil, iar eu nu i-am acordat atentie, multumesc funda celui care-mi spune filmul!

1 răspuns:
| DarkChocolate94 a răspuns:

Hei. Stiu ca m.am uitat si eu la un film de genul asta, dar nu la tot. Nu se numea cumva,, sfarsitul lumii,, sau cv de genul asta? Daca nu corespunde, inseamna ca eu mam uitar la cv horror laughing)