| anonim_4396 a întrebat:

big grin Mai vin cu o intrebare la voi laughing Am vazut mai de mult un film (Cred ca e mai vechi, caci l-am vazut in 2009-2010 parca thinking). Erau cu mai multi copii blocati pe o insula, si erau 2 triburi: Cei care omorau animale, ca se la manance carnea, si cei care nu omorau niciun animal, mancau doar fructe, si ce mai gaseau pe acolo, prin padure. Poate pare copilaresc, dar a fost super fain laughing Primul trib (Cei care omorau animale) Aveau sulite si tot felul de arme, etcetera. Dar inainte sa se faca 2 triburi, erau cu totii prieteni, pana s-a decis unul sa omoare un porc mistret de acolo, iar celalalt l-a oprit. Asa s-au format parca big grin. Dupa aceea, imi mai amintesc ca gasise un pusti din tribul FARA omorarea animalelor, un obiect care lumina, si cum cei din tribul rau (Adica cei cu omorarea animalelor) Nu stiau ca exista asa ceva, au crezut ca e un monstru, si l-au facut praf cu sulitele. Mai ramasesera doar 2 din tribul bun, care s-au dus si au incercat sa faca pace: La un moment dat, unul se plictisise sa il asculte vorbind (Despre cum ar trebui sa ne purtam si sa scapam de pe insula, etcetera), si, fiind mai sus (Adica el era pe un deal foarte inalt, chiar deasupra lui) i-a aruncat o piatra mai mare in cap, si si-a spart capul si a murit. Celalalt, singurul care ramasese in tribul bun, din nervi, s-a luat la bataie cu seful tribului rau, dar nu s-a intamplat nimic grav. In urmatoarea zi, se trezise pentru ca a auzit o voce care a zis: "Mai e doar unul, si scapam de acesti fraieri care au mila pentru animale". A inceput sa fuga pana unde l-au putut picioarele, si s-a ascuns intr-o pestera, parca. Acolo l-au vazut 2 care au fost inainte prieteni cu el, din tribul lui, si nu l-au parat. (laughing Un gest foarte frumos). Apoi l-a vazut si altcineva, si a strigat: "Este chiar aici, veniti!". Atunci baiatul a fugit de acolo, si, neavand pe unde sa o ia, a intrat prin apa. Cand i-a ajuns cam pana la piept apa, iar ceilalti deabi de intrau in apa, au vazut un elicopter, iar toti s-au oprit sa ii faca cu mana (In sensul ca sa ii salveze de pe insula aia). Elicopterul se oprise acolo, si a iesit unu' cu o pusca din elicopter, si a intrebat: "Ce faceti aici copii?". Si apoi s-a terminat big grin Imi mai amintesc ca a fost o neintelegere cu cei buni si cei rai, caci ala care a primit bolovanul in cap, purta ochelari, si era destul de grasut. Cei rai ii tot lua ochelarii ca sa faca foc (Stiti voi, ii foloseau pe post de lupta, si faceau foc big grin)

Cam atat imi amintesc despre film... Era un film foarte bun, chiar daca nu prea pare... :-s Daca o sa imi mai amintesc de ceva, o sa va zic happy Sper sa stiti de film, si sa ma puteti ajuta big grin. Cel mai frumos raspund primeste funda, iar ceilalti vot!

Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| bobbyjah a răspuns:

Imparatul mustelor se numeste happy

| anonim_4396 explică (pentru bobbyjah):

straight face Mai bine nu raspundeai decat sa faci o gluma tongue

| bobbyjah a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa se numeste ma :)) http://www.crestinortodox.ro/......elor-3.jpg nu de asta zici?

| anonim_4396 explică (pentru bobbyjah):

rolling on the floor Mersi, si scuze... Prea ciudat numele rolling on the floor

| bobbyjah a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

4 răspunsuri:
Întrebări recente