| oOMasTerOo a întrebat:

Eu cand eram mic ma uitam la niste desene cu looney tunes cu bugs bunny si imi place un episod foarte mult Bugs Bunny gets the boid dar nu il gasesc nicaieri in limba romana! Va rog dati-mi si mie un site cu acest episot (Bugs Bunny gets the boid ) in limba romana va rog dau 1000000 de Funde!

3 răspunsuri:
| oOMasTerOo explică:

Man dar sa stii ca am incercat sa descarc si imi da nu stiu ce porcarie si din asta sa ma uit la ea

| oOMasTerOo explică:

Am incercat sa el descarc dar imi da o porcarie nu din alea care sa ma uit la ele de exemplu din bs player.

| ErYkJorDash a răspuns:

Aici->> http://subsmax.com/......942/972558 cu subtitrari si nu doar unul ci mai multe episoade Enjoy Fundele =))